تبلیغات
اشعار آئینی شاعران اهل بیت عصمت و طهارت - اندرحکایت ورود آن سگ به حرم امام رضا (ع ۹
 

شکایت 200 تن از خدام حرم رضوی از روزنامه جمهوری اسلامی/ احتمال پخش فیلم مصاحبه زائران و خدام شاهد «ماجرای ورود سگ به حرم» از تلویزیون

  خبرگزاری انتخاب : 200 تن از خدام حرم امام رضا (ع) از روزنامه جمهوری اسلامی به دلیل توهین آشکار به خدام حرم امام رضا در یکی از اخبار خود در هفته گذشته، شکایت کرده اند.این روزنامه مدعی شده بود که دو تن از خدام حرم امام رضا (ع))، با نقشه ای از پیش طراحی شده سگ را وارد حرم کرده اند.

۱۵ آذر ماه ۱۳۸۴    ساعت : ۵۱ , ۲۱
خبرگزاری انتخاب : 200 تن از خدام حرم امام رضا (ع) از روزنامه جمهوری اسلامی به دلیل توهین آشکار به خدام حرم امام رضا در یکی از اخبار خود در هفته گذشته، شکایت کرده اند.این روزنامه مدعی شده بود که دو تن از خدام حرم امام رضا (ع)، با نقشه ای از پیش طراحی شده سگ را وارد حرم کرده اند!
به گزارش خبرنگار خبرگزاری «انتخاب»، گروهی به دستور آستان قدس ، تحقیقات و گزارش مفصلی از مصاحبه با صد تن از زائران و خدام را -که شاهد عینی ماجرای ورود سگ به حرم امام رضا (ع) بوده اند- تهیه کرده که آن را تقدیم حضرت آیت الله طبسی کرده اند.
بنابراین گزارش،آستان قدس از مسئولان خود و خدام حرم رضوی خواسته فعلاً از مصاحبه با رسانه ها در این مورد خودداری کنند.
در همین حال خبرنگار «انتخاب» در تماس با یکی از مسئولین آستان قدس رضوی اعلام کرد: با توجه به اینکه مسئولان آستان، ممنوع المصاحبه هستند ،مصاحبه چند روز گذشته یک خبرگزاری با شخصی که خود را معاون روابط عمومی آستان قدس معرفی کرده بود، کذب محض است.
وی که تنها شرط مصاحبه با خبرنگار ما را ، فاش نشدن نامش به دلیل ممنوع المصاحبه بودن ذکر کرد، اظهار داشت: معاون مطبوعاتی آستان قدس آقای خوراکیان هستند و اصلا پست سازمانی به نام معاون روابط عمومی وجود خارجی ندارد!
بنابراین گزارش، دیروز خبری منتشر شد که در آن فردی درگفتگو با یک خبرگزاری، خود را معاون روابط عمومی آستان قدس معرفی کرده و گفته بود که برخی با این انتشار خبر ماجرای ورود سگ به حرم رضوی، با احساسات مردم بازی کرده اند!
این مقام مسئول، اتهامات روزنامه جمهوری اسلامی را تاسف برانگیز خواند و گفت: آیا مسئولان این روزنامه نمی دانند که خدام حرم امام رضا (ع) از بین هزاران تن از سراسر ایران انتخاب شده و فرصت و افتخار خادمی امام رئوف را پیدا می کنند و هرگز برای مسائل مالی حتی اگر بخواهند انجام دهند در حرم رضوی دست به چنین اقدامان نامشروعی نمی زنند؟
وی ادامه داد: چند تن از خادمان و ده ها تن از زائران حرم به چشم خود دیده اند که سگ بدون دخالت کسی وارد حرم شده و تا نزدیکی ضریح پیش آمده؛ اما اگر آقایان می خواهند به زور بگویند که اینگونه نبوده، حسابش جدا است.
این مقام مسئول در پایان گفت: اینروزها حتی خبر می رسد که قرار است در روزهای ولادت امام رضا (ع)، فیلم مصاحبه با 100 تن از زائران و خدام حرم امام رضا (ع) که شاهد عینی ماجرای ورود سگ به حرم رضوی بوده اند، از تلویزیون پخش شود.

اخبار مرتبط

خبر «ماجرای شگفت انگیر ورود یك سگ به حرم امام رضا (ع
http://www.entekhab.ir/display/?ID=9046&page=1

عكسهای دیگری از این واقعه:
http://www.entekhab.ir/display/?ID=9364&page=1
در پاسخ به ادعاهای كذب روزنامه جمهوری اسلامی در مورد ورود سگ به حرم امام رضا
http://www.entekhab.ir/display/?ID=9753&page=1
میزان بازدیدكننده خبر «ماجرای شگفت انگیر ورود یك سگ به حرم امام رضا (ع)»  از مرز 200 هزار گذشت»
http://www.entekhab.ir/display/?ID=9367&page=1

آستان قدس رضوی ورود سگ به حرم امام رضا (ع) را تایید کرد/ پنج توضیح «انتخاب» به همراه فیلمی از نقل «ماجرای ورود سگ به حرم رضوی توسط یکی از خدام»

  خبرگزاری انتخاب : هاشم‌آبادی، معاون روابط عمومی آستان قدس رضوی در گفتگو با شبستان صحت ورود سگی به داخل صحن ‏حرم امام هشتم و حضور در مقابل «'ایوان طلا»' را تایید كرد و گفت: مسئولان آستان قدس در حال بررسی چگونگی و علت ورود این سگ ‏هستند و پس از مشخص شدن آن، نتایج به رسانه‌های گروهی اعلام می‌شود.‏•«انتخاب» همانطور که در خبر اولیه ورود سگ به حرم امام رضا (ع) اعلام کرد که به عکسهای تازه و بخشهایی از فیلم ماجرا دست یافته اعلام می کند که فیلم مذکور ساعاتی پیش به دست «انتخاب» رسید.

۱۴ آذر ماه ۱۳۸۴    ساعت : ۳۵ , ۲۱
خبرگزاری انتخاب : هاشم‌آبادی، معاون روابط عمومی آستان قدس رضوی در گفتگو با شبستان صحت ورود سگی به داخل صحن ‏حرم امام هشتم و حضور در مقابل «'ایوان طلا»' را تایید كرد و گفت: مسئولان آستان قدس در حال بررسی چگونگی و علت ورود این سگ ‏هستند و پس از مشخص شدن آن، نتایج به رسانه‌های گروهی اعلام می‌شود.‏

•••

•«
انتخاب» همانطور که در خبر اولیه ورود سگ به حرم امام رضا (ع) اعلام کرد که به عکسهای تازه و بخشهایی از فیلم ماجرا دست یافته اعلام می کند که فیلم مذکور ساعاتی پیش به دست «انتخاب» رسید.

در همین مورد، ذکر نکاتی ضروری به نظر می رسد:

1.
اینروزها بسیاری از بزرگان و مراجع تقلید خواستار عدم پرداخت و دامن زدن به خبر این ماجرا شده اند و همچنین ، در دسترس بودن بخشهایی از فیلم این ماجرا در بازار، «انتخاب» از قرار دادن فیلم «ورود سگ به حرم امام رضا (ع) در سایت، به دلیل احترام به نظر بزرگان و مراجع تقلید و البته فشارهای زیاد، صرف نظر کرده و ضمن پوزش از خوانندگان گرامی، تنها بخشی از فیلم که مرتبط به «نقل ماجرای ورود سگ به حرم رضوی توسط یکی از خدام» است، در سایت قرار داده است.

2.
چند روز پیش خبری در رسانه های اروپایی منتشر شد که با استقبال عموم مواجه شد.خبر چنین بود که «از چشمان مجسمه حضرت مریم اشک جاری شده است». «انتخاب» به صحت و سقم به این ماجرا کاری ندارد؛ اما جالب اینجاست که این خبر از سوی کسانی که «ماجرای ورود سگ به حرم رضوی» را به سخره می گرفتند بسیار جالب، شگفت انگیز و بسی باورکردنی بود!

3.
خبر «انتخاب» کاملاً صحیح و بدون اشکال بود، اما شاید اشکالی که ارتباطی به واقعه نداشت به «زمان وقوع» مرتبط بود!یعنی این خبر دقیقا در روزهایی منتشر شد که انتقاد ها به «نامه وزرا به امام زمان (عج) و انداختن آن به چاه جمکران و داستان معروف هاله نور آقای احمدی نژاد» هر روز گسترده تر می شد و با انتشار این خبر و جو منفی علیه برخی واقعیات دینی ، سبب شد که خبر «ماجرای ورود سگ به حرم امام رضا (ع) تحت الشعاع مسائل بی اساسی شود که اینروزها سخن از آن، زیاد به میان می آید.

4.
اما روزنامه جمهوری اسلامی که پیشتر در نوشته ای کاملاً جعلی و مبتنی بر دروغ ، «ماجرای ورود سگ به حرم رضوی» را ساختگی دانسته بود، نه با «هاله نور» مشکلی داشت و نه با «نامه وزرا به امام زمان (عج) و انداختن آن به چاه جمکران» و حتی آنها را تایید نیز می کرد ؛ ناگه روشنفکریش گل کرد و نوشت : «آیا وقت آن فرا نرسیده است كه نخبگان جامعه ما به حصارهای جهل و خرافه هجوم ببرند؟!».پاسخ ما نیز به این سوال چنین است که «آری! وقت آن است که نخبگان جامعه ما به حصارهای جهل و خرافه هجوم ببرند» به شرط آنکه کسانی چون مسئولان این روزنامه، مانع سختی برای هجوم به «حصارهای جهل و خرافه» نشوند!

واقعا آیا مسئولان این روزنامه نمی دانند که خدام حرم امام رضا (ع) از بین هزاران تن از سراسر ایران انتخاب شده و فرصت و افتخار خادمی امام رئوف را پیدا می کنند و هرگز برای مسائل مالی (حتی اگر بخواهند انجام دهند) در حرم رضوی دست به چنین اقدامان نامشروعی نمی زنند؟

گرچه بسیاری معتقدند که این روزنامه که تعداد تیراژ آن در مواقعی از پنج هزار تجاوز می کند ( که بیشتر آن به سازمانهای دولتی می رود) برای افزایش تیراژ خود، گاه به دروغهای شاخدار روی می آورد؛ گاه به خاطر «نجس العین» بودن سگ، ادای احترام این حیوان به ضامن «آهو» را به سخره  گرفته و از دستگیری باندی می نویسد که کارش «ورود سگ به حرم رضوی» بوده و گاه مدعی شود که فلان مسئول، چند روز پیش در دوبی بوده است!

5.
اتهام این روزنامه به دو تن از خدام حرم امام رضا، باعث پیگیری شده و شنیده شده قرار است جمعی از خدام حرم رضوی از این روزنامه و نویسنده این مطلب (مدیر مسئول) به دلیل توهین آشکار به خدام حرم امام رضا (ع)، شکایت کنند.
همچنین این اتهام به منبع خبر نیز ، برای انجام شکایت از روزنامه جمهوری اسلامی در حال پیگیری ست.

•••

فیلم «نقل ماجرای ورود سگ به حرم رضوی توسط یکی از خدام»:

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 27 شهریور 1396 08:22 ق.ظ
Thanks for your marvelous posting! I really enjoyed reading it, you are a great
author.I will always bookmark your blog and will often come back later on. I want
to encourage continue your great posts, have a nice evening!
چهارشنبه 18 مرداد 1396 01:05 ب.ظ
Hello there, I found your site by the use of Google at
the same time as looking for a related matter, your web site
got here up, it seems great. I've bookmarked it in my google bookmarks.


Hello there, just was aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.

I'm going to be careful for brussels. I will appreciate in the
event you continue this in future. A lot of other people will likely be benefited from your writing.
Cheers!
پنجشنبه 5 مرداد 1396 07:06 ب.ظ
An impressive share! I've just forwarded this onto a coworker who was conducting a
little research on this. And he actually ordered me lunch due to the fact that I stumbled upon it for
him... lol. So allow me to reword this.... Thanks for the meal!!
But yeah, thanx for spending time to talk about this issue here on your internet site.
چهارشنبه 28 تیر 1396 10:09 ق.ظ
Pretty! This has been a really wonderful post.

Many thanks for providing these details.
دوشنبه 19 تیر 1396 10:50 ق.ظ
I'm not sure where you're getting your info, but great topic.
I needs to spend some time learning much more or understanding more.
Thanks for great info I was looking for this information for my mission.
یکشنبه 11 تیر 1396 09:51 ب.ظ
I constantly emailed this website post page to all my associates, since if like to read it then my contacts will
too.
شنبه 10 تیر 1396 08:19 ق.ظ
Glad to be one of many visitors on this awful web site :D.
یکشنبه 21 خرداد 1396 09:30 ق.ظ
I really like what you guys are up too. This sort of
clever work and exposure! Keep up the fantastic
works guys I've you guys to my personal blogroll.
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 04:32 ق.ظ
Appreciate the recommendation. Let me try it out.
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 09:43 ب.ظ
Hi there to all, the contents present at this site are truly amazing for people knowledge, well, keep up the good work fellows.
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 07:22 ب.ظ
Wow, this post is good, my younger sister
is analyzing these things, therefore I am going to
inform her.
دوشنبه 28 فروردین 1396 08:58 ق.ظ
At this moment I am ready to do my breakfast, afterward having
my breakfast coming again to read further news.
شنبه 10 دی 1384 01:12 ق.ظ
صل الله علیک یا اباجعفر، یا محمد بن علی، ایها التقی الجواد
شهادت جانسوز حضرت امام جواد(ع) تسلیت باد.
سلام.
خسته نباشید.
قبوله داداش.
ورود سگ تایید شد!!!
به روز شدم.
خدمت برسیم.
اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج).
التماس دعا.
کربلایی باشید.
یا امیرالمومنین، حیدر(ع) مدد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


اشعار آئینی شاعران اهل بیت عصمت و طهارت
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمدعلی صنیعی
نویسندگان
نظرسنجی
این وبلاگ راچطور ارزیابی می نمائید؟
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :